Chovatelské pletivo – všestranný pomocník pro chovatele

Ať už se řadíte mezi zkušené chovatele nebo s chovem teprve začínáte, v každém případě jsou různá provedení chovatelských pletiv vaším nepostradatelným pomocníkem. V nabídce máme chovatelské pletivo vhodné pro většinu chovných zvířat, pletivo se od sebe liší zejména sílou použitého ocelového drátu, velikostí ok a povrchovou úpravou. Vlastnosti chovatelských pletiv jsou uzpůsobeny tak, aby splňovaly nároky Vás – chovatelů a patří mezi ně zejména:

  • řada chovatelských pletiv je svou konstrukcí ochráněna proti rozpletení
  • povrchová úprava odolná proti povětrnostním podmínkám, chemickým i organickým látkám
  • formovatelnost pletiv zajišťuje možnost jejich přesunu bez poškození
  • umožňují pohledovou kontrolu
  • většinu chovatelských pletiv nabízíme jak v povrchové variantě pozink, tak pozink +PVC
  • ekonomicky nenáročná varianta oplocení
  • v případě poškození snadno nahraditelné
  • nepostradatelné při tvorbě výběhů, klecí, voliér aj.
  • využitelné i pro jiné účely např. pro aranžování květin, zpevnění omítek či zateplení budov, ochranu stromků a dřevin proti okusu zvěří
  • snadná instalace, dobrá manipulace s pletivem
chovatelské pletivo

chovatelské pletivo

 

Použití chovatelského pletiva

Z hlediska rozdělení chovatelského pletiva nabízíme:
Králičí pletivo – pletivo lze vyžít nejen k chovu králíků, ale i dalšího drobného zvířectva jako jsou husy, kachny, slepice, krůty aj. Dle druhu chovného zvířete lze přizpůsobit rovněž velikost oka, které nabízíme v rozsahu od 13mm do 50mm. Z nabídky chovatelských pletiv patří šestihranné králičí pletivo mezi nejrozšířenější a nejlevnější variantu pro domácí chovná zvířata. Z pohledu konečné úpravy materiálu nabízíme jak variantu pozinkovanou, tak i králičí šestihranné poplastované pletivo.

Svařované chovatelské pletivo – je vyhledávané pro svoji pevnost, která mnohonásobně převyšuje klasická pletiva a to díky konstrukci z ocelových drátů, která je bodově svařena v každém bodě křížení. Výslednou pevnost svařovaného chovatelského pletiva významně ovlivňuje síla drátu, ze kterého je konstrukce tvořena. Prodej chovatelského pletiva rovněž podporuje fakt, že při jeho montáži nemusíte používat žádné napínací dráty, ráčny, opasky ani příchytky. Oblíbenost si získalo mezi chovateli psů, kdy psy nemají možnost pletivo rozplést a následně útéct či se poranit. Pro jeho popularitu nabízíme v průběhu roku zajímavé cenové akce na svařovaná chovatelská pletiva.

Šestihranné pletivo – nabízíme již od velikosti ok 13 mm! Použitelné na klece, voliéry, ochrana stromku před okusem apod. Chovatelské pletivo šestihranné nakoupíté ve dvou varintách povrchové úpravy: pozinkování nebo pozinkování s poplastováním v zelené barvě.